Bliżej Śląska, bliżej Twoich spraw

Bezpłatne przejazdy komunikacją miejską dla wolontariuszy WOŚP. Jest jeden warunek

Dodano: , źródło: GZM / fot. UM Piekary Śląskie

W niedzielę 29 stycznia, w dzień 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, wolontariusze biorący udział w zbiórce będą mogli bezpłatnie podróżować autobusami, tramwajami i trolejbusami ZTM.

– Chcemy w ten sposób wesprzeć wolontariuszy zbierających datki do puszek i włączyć się w działania WOŚP – mówi Kazimierz Karolczak – Przewodniczący Zarządu GZM. 

Aby skorzystać z tej możliwości, wystarczy pobrać ze strony www.metropoliaztm.pl specjalny kupon i okazać go w czasie kontroli w wersji papierowej lub elektronicznej razem z identyfikatorem wydanym przez WOŚP.

Niezwykła aukcja ZTM

– Po raz kolejny przygotowaliśmy również coś wyjątkowego do licytacji. Zwycięzcy aukcji będą mogli zasiąść za kierownicą miejskiego autobusu, oczywiście w bezpiecznym miejscu na specjalnym torze. Zapraszamy do licytacji! – dodaje przewodniczący Karolczak.

Licytacje potrwają do soboty. Jazdy autobusem pod okiem profesjonalnego instruktora odbędą się w niedzielę o godzinie 10:00 na torze w Tychach. Aby zasiąść za kierownicą wymagane będzie posiadanie prawa jazdy dowolnej kategorii.

Ładowanie Rozmowy