Bliżej Śląska, bliżej Twoich spraw

Sprawdź, jak catering dietetyczny DietBox zmienił moje nawyki żywieniowe!

Dodano: , źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Wiele osób podejmuje świadomą decyzję o odchudzaniu. Ja mogłam jednak pochwalić się wyjątkowo szybką przemianą materii. Nie tyłam, aczkolwiek nie mogę powiedzieć, że moja sylwetka była w idealnym stanie. Pojawił się cellulit, który był wyjątkowo problematyczny. Jednak gorsze było dla mnie to, że moje wyniki badań również nie prezentowały się najlepiej. Wysoki wskaźnik cholesterolu, w tak młodym wieku poważnie mnie zmartwił. Lekarz kazał mi zmienić dietę i wprowadzić do niej więcej owoców i warzyw. Jako osoba, która nie ma pojęcia o kulinariach, zdecydowałam się skorzystać z gotowych rozwiązań. Sprawdź więc, w jaki sposób catering dietetyczny DietBox zmienił moje nawyki żywieniowe!

Czas na zmiany, czyli dlaczego wybrałam DietBox?

Niezbyt pozytywne wyniki badań krwi skłoniły mnie do tego, by wprowadzić w moim życiu znaczne zmiany. Oczywiście, nie było to dla mnie najłatwiejsze zadanie. W dużej mierze, moja wiedza kulinarna jest mocno ograniczona. Korzystałam ze swojej szybkiej przemiany materii i chętnie jadłam na mieście. Nie wiem, czy kiedykolwiek w swoim życiu ugotowałam pełny posiłek. Raczej nie miałam na to czasu i poniekąd także ochoty. Wiedziałam, że sama nie jestem wstanie wprowadzić znacznych zmian w swoich nawykach żywieniowych. Z tego też powodu postanowiła wybrać catering dietetyczny dopasowany do moich potrzeb. Przyznam szczerze, że fit catering jest obecnie dostępny wszędzie. Nie brakuje w sieci ofert, które prezentują się w wyjątkowo kuszący sposób. Jednak mój wybór padł na DietBox. Dlaczego? Otóż zauważyłam, że:

  • catering dietetyczny DietBox oferuje wyjątkowo szeroki wybór diet;
  • istnieje możliwość wyboru menu dopasowane do własnych potrzeb i preferencji;
  • DietBox cieszy się wieloma, pozytywnymi opiniami, jakie zamieszczne są w sieci.

Tak więc nie zastanawiałam się zbyt długo. Wybrałam DietBox i szybko skontaktowałam się z obsługą. Była ona w pełni profesjonalna i szybko odpowiedziała na moje pytania. Z niecierpliwością czekałam na rozpoczęcie tej przygody.

Dieta pudełkowa dopasowana do potrzeb - co wybrałam?

Wspomniałam już, że catering dietetyczny Katowice DietBox ma wyjątkowo zróżnicowaną ofertę. Moim celem jednak było to, by poprawić wyniki moich badań, a także zrobić krok w stronę lepszego samopoczucia. Chciałam obniżyć wskaźnik cholesterolu i zawalczyć o zdrowy wygląd. Po długim namyśle, dieta pudełkowa SLIM trafiła w moje oczekiwania. Dedykowana jest ona osobom, które chcą zredukować masę ciała, a także tym, którzy po prostu chcą utrzymać idealną wagę. Z uwagi na ograniczenie ilości kalorii stwierdziłam, że dieta ta może się idealnie sprawdzić także w przypadku mojego problemu. Dieta pudełkowa SLIM od DietBox składa się z pełnowartosciowych, smacznych posiłków, które można spersonalizować i dopasować do własnych potrzeb. Stwierdziłam więc, że jest to idealne rozwiązanie. Nie tylko ograniczę niezdrowe tłuszcze w swoim jadłospisie, ale także zadbam o wygląd mojej sylwetki. Obsługa cateringu szybko poinformowała mnie o szczegółach współpracy. Wspólnie ustaliliśmy listę składników, które nie do końca trafiają w moje gusta - nie znajdą się one w moim jadłospisie. Ustaliliśmy także godzinę, w której posiłki miały być dostarczone pod wskazany adres. Fit catering zadbał więc o wszelkie szczegóły, a ja nie musiałam się dosłownie niczym martwić.

Jak DietBox zmienił moje nawyki żywieniowe?

Dieta pudełkowa zagościła w moim życiu na dobre. Catering dietetyczny od DietBox całkowicie odmienił moje nawyki żywieniowe, za co jestem mu ogromnie wdzięczna. Zmieniło się kilka rzeczy:

  • zauważyłam, że zdrowe odżywianie nie jest chwilowe, jest to styl życia, który pozwala utrzymać ciało i umysł w dobrej kondycji;
  • przekonałam się, że dieta może być smaczna i różnorodna;
  • wiem, że samodzielne gotowanie nie jest dla każdego, aczkolwiek fit catering może znacznie ułatwić wprowadzanie zmian w jadłospisie.

Oczywiście muszę także wspomnieć o efektach, jakie uzyskałam po miesiącu współpracy z DietBox. Przede wszystkim, po 30 dniach zdecydowałam się ponownie zrobić morfologię krwi z określenie wskaźnika cholesterolu. Okazuje się, że wyniki znacznie się poprawiły! Co więcej, udało mi się zgubić aż 3, zbędne kilogramy i zredukować cellulit. Jednocześnie catering dietetyczny od DietBox zmotywował mnie od tego, by rozpocząć przygodę z aktywnością fizyczną. Zdecydowałam się zapisać na siłownie i zadbać o siebie - nie tylko od strony fizycznej, ale także i od strony mentalnej. Wydaje mi się, że bez pomocy nie byłabym w stanie wprowadzić aż takich zmian we własnym życiu. Teraz nie tylko wyglądam lepiej i jestem pewniejsza siebie, ale także czuje się o wiele lepiej! Nie tracę koncentracji, a moja produktywność i energia znacznie wzrosły.

Dieta pudełkowa od DietBox pozwoliła mi zmienić sposób patrzenia na zdrowe odżywianie. To co dawniej wydawało mi się niemożliwe, stało się wyjątkowo proste. Polecam ten catering dietetyczny każdemu, komu brakuje motywacji i siły do działania. DietBox pokazał mi, że wystarczy chcieć, a wszystko może się zmienić na lepsze!

Ładowanie Rozmowy