Bliżej Śląska, bliżej Twoich spraw

DNI OTWARTE nowego osiedla Malownik. Na odwiedzających czekają wiosenne promocje!

Dodano: , źródło: Artykuł sponsorowany

Zyskaj nawet do 20 tysięcy złotych!

 

W dniach 26 i 27 marca odbędą się DNI OTWARTE osiedla Malownik w Katowicach. Sprawdź godziny, dokładny adres i nie przegap wiosennych promocji!

Osiedle znajduje się w dzielnicy Podlesie przy ulicy Sołtysiej 40. DNI OTWARTE odbędą się w piątek i sobotę 26-27 marca, w godzinach od 10 do 18.

Oryginalna nazwa osiedla Malownik wzięła się od nazwy pobliskiego strumyka, który jest ważnym i rozpoznawalnym elementem dzielnicy Podlesie. Osiedle to zostało stworzone dla osób, które cenią komfort, wygodę, bliskość natury i energooszczędne rozwiązania. Osiedle zaprojektował uznany katowicki architekt Wojciech Wojciechowski.

Gdzie znajduje się osiedle Malownik w Katowicach?

Osiedle zlokalizowane przy ulicy Sołtysiej 40, jest to zaledwie 5 minut spacerem do centrum dzielnicy Podlesie. W niedalekiej okolicy znajdują się szkoła, przedszkole, poczta, apteka oraz sklep. Osiedle bezpośrednio sąsiaduje z Domem Kultury i boiskiem sportowym. Dodatkowo zagwarantowany jest też szybki i łatwy dojazd do dróg ekspresowych takich jak DK 86, DK 81, S1 oraz A4. W pobliżu znajduje się przystanek autobusowy oraz stacja PKP Podlesie z której można w 12 minut dojechać do centrum Katowic.

Osiedle Malownik – idealne dla osób lubiących kontakt z naturą

Dzielnica Podlesie ma charakter podmiejski, składa się głównie z domów jednorodzinnych i terenów zielonych. Idealna dla osób lubiących ciszę i spokój. W pobliżu znajdują się duże kompleksy leśne, w których znajduje się sporo ścieżek rowerowych oraz pieszych, dających możliwość aktywnego wypoczynku.

W ofercie posiadamy mieszkania o powierzchniach od 55 do 90m2.

Co wyróżnia osiedle Malownik

  • garaże podziemne
  • kameralny charakter zabudowy
  • przestrzeń między budynkami wyłączona z ruchu kołowego
  • przestronne balkony, tarasy, ogródki oraz loggie
  • cichobieżne windy w każdym z budynków
  • energooszczędne i poprawiające jakość życia rozwiązania – wentylacja mechaniczna, filtry antysmogowe, nowoczesne ogrzewanie w oparciu o system logoterm,
  • osiedle jest ogrodzone i monitorowane


Przyjdź i przekonaj się jak może wyglądać Twoje nowe mieszkanie na komfortowym osiedlu!

Katowice, ul. Sołtysia 40


Promocja obowiązuje do 28.03.21r., do godz. 18.

 

Ładowanie Rozmowy