Bliżej Śląska, bliżej Twoich spraw

All inclusive przez cały rok. Sprawdź, jak działa biuro CitySpace Face2Face. Za darmo! 

Dodano: , źródło: Artykuł sponsorowany

Huśtawka, komfortowe kanapy i codziennie aromatyczna kawa. Wyczekane wakacje? Nie, to wymarzone miejsce pracy dla Twoich pracowników. To też idealne biuro dla Ciebie, bo płacisz tylko za te stanowiska, których aktualnie potrzebujesz. Dowolnie ustawiasz nie tylko meble, ale też czas najmu. Skupiasz się na tym, co najważniejsze – na prowadzeniu swojego biznesu. Dołącz do nowoczesnych firm i wynajmij biuro w CitySpace.

CitySpace to biura elastyczne. Dlaczego? Bo dopasowujesz je do swoich potrzeb.

W Face2Face mamy ponad 300 stanowisk pracy. Możesz zająć wszystkie lub część z nich. Dostępne są m.in. prywatne pomieszczenia dla zespołów od 2 do 30 osób, hot deski, sale spotkań oraz rejestracja wirtualnego biura. Jesteśmy elastyczni i jednocześnie zapewniamy wysoką jakość usług, niczym w najlepszych hotelach all inclusive. Zamień biuro na CitySpace. Pierwszy miesiąc masz za darmo.

Po pierwsze: wyjątkowa lokalizacja

W samym sercu katowickiego biznesu, w nowoczesnym kompleksie Face2Face Business Campus u zbiegu ulic Chorzowskiej i Żelaznej. Dołączasz do zacnego grona znanych, często międzynarodowych firm. To jeden z największych kompleksów biurowych wybudowanych  w zeszłym roku. W kilka minut dotrzesz do nas z Dworca PKP za pomocą komunikacji miejskiej. Możesz też przyjechać własnym samochodem i wygodnie zaparkować na parkingu. Są tu także restauracje z zewnętrznymi stolikami, boisko sportowe, strefy chillout z leżakami i ławkami 
i różnorodne usługi. Wszystko w jednym miejscu.

Potrzebujesz zmienić lokalizację biura? Jesteśmy w dwóch miejscach w Katowicach. Poza Face2Face Business Campus także w Supersamie przy ulicy Skargi. Łącznie w Katowicach mamy ponad 500 stanowisk pracy. Jest w czym wybierać. Dzięki temu Ty i Twoi pracownicy możecie pracować tam, gdzie Wam wygodniej.

Po drugie: wysoki standard

Ty skupiasz się na biznesie, my zajmujemy się resztą. Zapewnimy wszystko, czego potrzebujesz do pracy.. Znajdziesz u nas w pełni wyposażone biura, kuchnie, budki telefoniczne i miejsca do odpoczynku z wygodnymi sofami oraz huśtawką. Możesz elastycznie dysponować miejscami, bo dostaniesz więcej kart dostępu niż zajmowanych stanowisk pracy. Biurem zajmuje się profesjonalna obsługa recepcyjna. Z nami możesz pracować wtedy, kiedy tego potrzebujesz: biuro jest dostępne całą dobę, przez wszystkie dni w tygodniu. Jesteśmy po to, by Tobie i Twoim pracownikom pracowało Ci się lepiej.

Po trzecie: atrakcyjna cena

Czy do urlopu all inclusive wynajmujesz cały hotel? Oczywiście, że nie. Tak samo do prowadzenia firmy nie musisz wynajmować całego biura. Czasem wystarczy kilka biurek. Nie musisz przepłacać. Tym bardziej, że w cenie masz kompleksową obsługę: recepcję, sprzątanie, pomoc działu IT i świeżą kawę.

Teraz przez miesiąc możesz bezpłatnie sprawdzić, czy taki format pasuje do Twojej firmy. Zdaniem Magdaleny Śnieżek z CitySpace to świetna okazja dla śląskiego biznesu: - Miejsca dostępne są od ręki, tylko minimum formalności. To nowy standard biur w Katowicach. Warto skorzystać i dołączyć do grona nowoczesnych przedsiębiorców korzystających z flexspace.

Po czwarte: minimum formalności

Zapomnij o wieloletnich umowach i długim okresie wypowiedzenia. Tutaj liczy się elastyczność, także w formalnościach. Umowę możesz podpisać na krótszy lub dłuższy czas. Tak jak Ci pasuje. Masz dużo zleceń i potrzebujesz zwiększyć liczbę zajmowanych biurek? Zapłacisz za tyle miejsca, ile zajmujesz. – Wiemy, że normalną rzeczą w biznesie jest zmiana. Dlatego nie musimy podpisywać długich umów. Wierzymy, że krótsze relacje są równie wartościowe  i niemniej emocjonujące – mówi Magdalena Śnieżek. 

Przekonaliśmy Cię? To teraz sprawdź nas i dołącz do grona nowoczesnych przedsiębiorców. Pierwszy miesiąc za darmo. Zapraszamy, CitySpace.

Ładowanie Rozmowy